Kontaktujte nás prostredníctvom uvedených kontaktov alebo si vyžiadajte tu.

Informácie o platbe bankomatovou kartou

Pomocou bankomatovej karty môžete v našom webshope nakupovať pohodlne a bezpečne. Po vybraní tovaru a objednávke budete presmerovaný na momentálne jednu z najbezpečnejších a najspoľahlivejších stránok K&H Banky, kde budete môcť za transakciu zaplatiť bankomatovou kartou. Aby ste zaplatili, musíte kliknúť na ikonu „Platba bankomatovou kartou“ a na stránke K&H Banky zadať číslo karty, dátum platnosti a trojmiestny bezpečnostný kód nachádzajúci sa na zadnej strane karty. Zaplatiť môžete kartami typu VISA, VISA Electron, V-Pay, MasterCard, Maestro a JCB.
Bankomatové karty, ktoré boli vydané výlučne na elektronickú platbu, akceptujeme len v tom prípade, ak je to schválené bankou, ktorá ich vydala. Pred nákupom sa oplatí informovať u vašej banky, či je vaša bankomatová karta vhodná na nákup cez internet.
V prípade úspešnej platby vám K&H Banka vygeneruje číslo transakcie, ktoré sa oplatí si zapísať, prípadne uložiť celú stránku. Ak bola platba neúspešná, K&H Banka vás o dôvode bude informovať prostredníctvom chybového hlásenia.